Silver Heritage Group Limited, Ben Watiwat’ı işe aldı

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #328
  admin
  Anahtar yönetici

  Asya kumarhanesi işletmecisi Silver Heritage Group Limited, bir önceki seneki Basil Jong’un, yönetim kurulu ile karşılıklı mutabakat sağlaması kararını müteakip bir sonraki Mali İşler Müdürü olarak görev yapmak üzere Ben Watiwat’ı işe aldığını duyurdu. .

  Global parça kaydı:

  Sydney’de listelenen firmanın resmi bir Cuma günlüğüne (pdf) göre, Watiwat daha önce tüm küresel yasal, finans, tesis ve uyumluluk sorumluluklarından sorumlu olduğu, girişimci destekli yazılım inovatörü SafetyCulture için Şirket Sekreteri ve Finans Direktörü olarak görev yaptı.

  Bundan önce, Nepal’deki Tiger Palace Resort Bhairahawa’nın arkasındaki operatör, Watiwat’ın, vergi, hazine, birleşme ve devralmalar, dış raporlama ve sermaye yönetimi görevleri üstlendiği, telekomünikasyon şirketinin Grup Finansman Müdürü olarak dahil olmak üzere Vocus Group Limited ile “üst düzey görevlerde” bulunduğunu belirtti. .

  Geçiş için yardımcı olacak öncü:

  Hong Kong merkezli Silver Heritage Group Limited, Watiwat’ın kariyerine Deloitte Touche Tohmatsu Limited ile başladıktan sonra yeminli mali müşavir olduğunu açıkladı ve Jong’un en az bir sonraki bir danışmanlık biriminde hizmet vermesine rağmen 5 Kasım’dan itibaren yeni rolünü üstlenecek. ‘etkili bir geçiş sağlamak için’ üç ay.

  Kumar mekanlarının üçlüsü:

  2003 yılında kurulan Silver Heritage Group Limited, Ocak ayında Tiger Palace Resort Bhairahawa’yı açtı ve ayrıca Katmandu’daki Shangri La Hotel and Resort’taki Millionaire’s Club ve Casino’dan Hanoi yakınlarındaki Phoenix International Club’dan da sorumlu.

  Geniş tecrübe ve beceri yelpazesi:

  Silver Heritage Group Limited’in İcra Kurulu Başkanı James Spenceley, Watiwat ‘ile birkaç yıl boyunca Vocus Group Limited’de çalışmış olduğunu ve şu an deneyimli profesyonelin bu rolü kabul ettiğini“ sevindirdiğini ”açıkladı.

  Spenceley’in ifadesi okundu…

  “Ben, sermaye yönetimi, uyumluluk, risk, vergi ve raporlama konularında önemli deneyime ve becerilere sahiptir. Ben ileriye dönük iş için Ben önemli bir varlık olacak. ”

  ‘Muazzam potansiyel’ görünür:

  Onun için Watiwat, yeni işvereninin ‘Vietnam ve Nepal genelinde etkileyici bir oyun varlıkları portföyü oluşturduğunu’ açıkladı ve şimdi, ‘platformda sermayeleştirirken’ muazzam potansiyelinden faydalanmak için ‘ileriye bakıyor’. onlar yarattılar.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.