Pragmatik Play yeni Eski Mısır Klasik slot oyununu duyurdu

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #325
  admin
  Anahtar yönetici

  En iyi online oyun geliştiricisi Pragmatic Play, en yeni gişe rekorları kıran, Antik Mısır Klasik’i duyurdu. Bu yeni oyun, 31 Ekim’de Cadılar Bayramı’nda yaşamaya başlayan 3 × 5 ızgaralı bir video slotudur. Çevrimiçi slot oyunu, Ra’nın Gözü, ankhs, Anubis’in ölülerin tanrısı, Kraliçe Kleopatra ve bok böceği gibi eski Mısır kültüründe bulunan birçok simgeyi içeriyor.

  Vahşi Scarab:

  Scarab vahşidir ve makaralarda üç veya daha fazla yaratık bulunduğunda özel bir bonus özelliği devreye girer. Bonus tetiklendiğinde, oyuncular 10 ekstra dönüş kazanır. Döndürme sırasında rastgele seçilen özel bir sembol seçilir ve dönüşler sırasında makaralarda görünürse sembol genişler ve büyük kazançlar yaratmaya yardımcı olur!

  Avrupa Oyunlarına Göre…

  Pragmatik Oyunun Baş Ticari Sorumlusu Melissa Summerfield, oyuna şöyle bir yorum yaptı: “Yılın en heyecan verici mekanlarından biri olan Ancient Egypt Classic’i ortaya çıkarmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bir ilgi çekici bonus özellik modu ile, bir hit olmak zorundadır. Eğlenceli bonus özelliğinin yanı sıra oyundaki detaylara gösterilen ilgi de şaşırtıcıdır; karmaşık sembollerle, süslü heykellerle dolu bir zemine ve bonus özelliğine girerken açılan köpüklü bir lahitle. ”

  Sürekli büyüyen:

  Pragmatik, oyun endüstrisinde sürekli olarak büyümektedir. Antik Mısır Klasik gibi yeni oyunlar yaratmanın üstünde, şirket dünya çapında yeni ortaklıklar kuruyor. Bu ayın başlarında şirket, İtalya’da bir online platform sağlayıcısı olan Microgame SpA ile yeni bir ortaklık duyurdu. Pragmatic Play, tam portföyünü sağlayıcıya sunacak ve daha sonra içeriklerini birçok ortağa sunacaktır.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.