Jeju’daki Shinhwa Resort, 2019’a kadar hazır olmayacak

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #345
  admin
  Anahtar yönetici

  Güney Kore’deki Jeju Shinhwa Dünyası, Shinhwa Resort’un tamamlanmasını bekliyor ve operatörlerin biraz daha beklemek zorunda kalacak gibi görünüyor. Jeju Adası’nda bulunan kumarhane kompleksi bu yıl muhtemelen otelin hazır olmasını bekliyordu, ancak kompleksin organizatörü Landing International, projeyi 2019 yılına kadar tamamlayamayacağını söyledi.

  İniş, basın mensuplarını GGRAsia medyasıyla paylaştı ve yeni otelin hala işgal edilmesine izin verecek hükümet izinlerinin alınması üzerinde çalıştığını da sözlerine ekledi. Proje, Landing’in Jeju tatil köylerine oyun dışı unsurları bir dizi farklı aşamada sunma konusundaki daha büyük hedeflerinin bir parçası.

  Anonim olarak kalmak isteyen Landing temsilcisine göre, “Shinhwa Resort otelinden bir bina için geçici işgal izni aldık. Shinhwa Resort otelinin kalan iki binası için izinlerin 2019’un ilk yarısında yayınlanması bekleniyor. ”

  Birey, “Jeju hükümetinin Jeju’daki büyük kalkınma projelerinin çevresel etkisini yeniden incelemesini tamamladıktan sonra izinlerin verileceğini” de sözlerine ekledi. Ayrıca şunları söyledi: “Shinhwa Resort otelinden üç binanın hepsine kadar bekleyeceğiz. izinler ve daha sonra tek seferde açılır. ”

  Otel, kumarbazlar değil, aileler için bir cazibe merkezi olacak şekilde tasarlanmıştır. 533 anahtar olması bekleniyor ve hem bir su parkına hem de kompleksteki bir tema parkına “kolay erişim” sağlayacak. Açık hava eğlence alanı olan su parkı, geçtiğimiz Ağustos ayında açıldı.

  Otel açıldığında, geçtiğimiz Eylül ayında Landing tarafından yapılan geçici bir rapora göre, yaklaşık 2.000 oda olacak. 2020 yılında bir noktada, şirket ayrıca 200 oda ve bir tema parkı olan Lionsgate Film Dünyası ekleyecek Four Seasons Resort ve Spa’yı da dahil etmeyi umuyor.

  İniş hala geçtiğimiz Ağustos ayında başlayan devasa baş ağrısıyla uğraşıyor. Şirketin başkanı Yang Zhihui, aniden ortadan kayboldu ve daha sonra Kamboçya’da rüşvet suçlamasıyla tutuklandığı tespit edildi. Ancak o zamandan beri kayıp. Ancak yalnız değil. Bloomberg’e göre, “Bu yıl Hong Kong’ta listelenen Çin firmalarından en az üç başkan kayboldu. Bunlar arasında kumar operatörü Landing International Development Ltd.’den Yang Zhihui ve Real Nutriceutical Group Ltd.’den Wang Fucai’nin de yer aldığı” yer aldı.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.