Dynam Japonya Pachinko sayesinde karda artışı görüyor

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #351
  admin
  Anahtar yönetici

  Japonya’daki ikinci en büyük pachinko operatörü yılın ikinci ve üçüncü çeyreklerinde karlarda etkileyici bir artış gördü. Dynam Japan Holdings, net karının dönem boyunca% 53,6 artarak 73.27 milyon $ ‘a ulaştığını bildirdi. Bu artış, şirketin Japonya’daki yerel pachinko endüstrisi üzerindeki baskıyla ortaya çıkan maliyet düşürücü önlemlerden kaynaklanıyor.

  Büyüme, şirketin yıllık brüt ücretlerin% 2,6 oranında azalarak 3,4 trilyon dolara düşmesiyle daha da etkileyici hale geldi. Gelir de% 4,7 azalarak 650,53 milyon dolara düştü.

  Dynam son birkaç yıldır faaliyetlerini geliştiriyor, bu da ona bir destek vermeye yardımcı olmuş olabilir. Giderek, pahalı salonlarını (daha yüksek ödeme maliyetine sahip salonları) düşük oyun salonlarına dönüştürdü ve kurulum maliyetlerini azaltmak için tasarım bütünlüğü yarattı. Ayrıca, “küçük bölgesel iş alanlarında 30.000 ila 50.000 kişi ile yeni salonlar açarken”, daha küçük nüfuslu bölge alanlarındaki çabalarını yoğunlaştırırken, “oyunun satın alma maliyetini sınırlamak için çok salonlu kalkınma ölçeğinin ekonomilerinin faydalarını görmek makineler ve genel ödüller. ”

  Bu çabalar sayesinde Dynam, işletme maliyetlerinin önemli ölçüde düştüğünü gördü. Eylül ayı sonunda altı ay boyunca, geçen yılın aynı döneminde 616.43 milyon dolara karşılık giderleri 552.31 milyon dolardı.

  2013 yılında şirketin kontrolünde 362 tesis vardı. Bu sayıyı, en son salonlarının mevcut 450 ve 83 seviyesine yükseltmiş olması, düşük oyun salonları olarak açılmıştır.

  Geçtiğimiz Eylül ayında sona eren altı aylık dönem için Dynam, pahalı salonlardan elde ettiği geliri% 6,8 oranında azaltarak şirketin 325.46 milyon dolarlık bir hasılat elde ettiğini gördü. Düşük maliyetli salonlar, sadece% 2,5’lik bir düşüş yaşadı ve 325,28 milyon $ ‘a ulaştı ve düşük maliyetli salonlarda brüt ödeme% 0.6 arttı.

  Pachinko, Japonya’da giderek artan düzenleyici bir ortamla karşı karşıya. Bu, ülkenin entegre tatilleri çekme isteğiyle ve ülkenin “gerçek kumar oynama” ve pachinko endüstrisinin söylediği kumar arasında daha iyi bir ayrım yaratma isteğinden kaynaklanıyor. Bu çabalar geçtiğimiz yıl en az 420 pachinko salonu kapalı olarak çalışıyor.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.